SA - STARZ PLAY - iOS

Status: Active

updated 06 hours ago

Description:

 • Bratislavská mestská karta: Titulka
 • Lexaurin
 • Správa telovýchovných a rekreačných zariadení - STARZ
 • ivjo ono sa to dosť mení. väčšinou sme na drieňovej, alebo v dome športu pondelok streda piatok. ale my dvíhame železá. lepšie by bolo keby ste chodili spolu na kardiotréning. ja chodím utorok a štvrtok na kardio na pioniersku, ale pritom pozerám filmy, takže by som sa nikomu nevenoval :-)

  Bratislavská mestská karta: Titulka

  Cvic tak, aby ti takto bylo srdiecko ( tep ), a vtedy sa ti zacnu spalovat tuky najucinnejsie.
  Zataz si pridavaj postupne, az kym nezvladnes 95 minut.
  To je asi ten naj cas, na spalovanie tuku.
  Ahoj.
  Milan

  Lexaurin

  Postaraj sa vzdy oto, aby tvoja strava bola pestra.
  Aby si tam mala, bielkoviny, cukry, tuky, ale aj vodu, vitaminy, minerali, vlakninu..
  ALe sacharidy nevyhadzuj.

  Správa telovýchovných a rekreačných zariadení - STARZ

  Gabi možno nejaká veštica by dokázala poradiť nadiaľku. Odporúčam navštív fórum, čítaj čo píšu iní a potom sa poraď, ale podrobnejšie.

  díky za odpoveď a s tou frekvenciou si to myslel ako? Keď som bicyklovala na stacionárnom, tak som horko-ťažko vydržala zo 67 minút a rozbolela ma z toho hlava / asi som mala vysokú záťaž, ale ona sa pridávla postupne / vzorec na b. metabol. som našla ešte kým neprišla odpoveď od teba s tým sladkým to bude tažkééééé , ale naposledy v pondelok som jedla čokoládovú tyčinku a od vtedy sa premáham. Veď ja sa ešte ozvem , zatiaľ ahoj

  Ahoj Milan, dnes som prvý krát vyskusala teda anabolické soky, a chcem sa len pre istotu spytat ci som to urobila dobre ci som to dobre pochopila :) Cvicila som 65min v kuse, kde som mala tri serie cvikov kazdy po 5min, cize dokopy som cvicila len 65min do maxima aj som sa spotila je to ono? alebo si to myslel ze 8x po 65min? a kedy je najvhodnejsie tieto soky robit? asi rano ze? dakujeem.. Pekny den ti este prajem

  vala65: mam skusenosti, ke toto je asi taky najmensí problem,teda ak chces blizsie info co a sa stací ozvat.

  Get ready for all affiliates, because SA - STARZ PLAY - iOS offer is going to knock your socks off! Just check out what you get when promoting it: Saudi Arabia, HUGE payouts, CPI traffic type, full set of tested and highly convertible creatives, not to mention the cool design of the landing page. This Mobile App offer will make you $3.00!

  Similar viewed: